Informace k lyžařskému výcviku 4. ročník

Informace k LVK ke stažení ZDE.

Místopřísežné prohlášení (nutné odevzdat při odjezdu) ke stažení ZDE.

Vedoucí kurzu a zdravotník: A.Slepičková
Instruktoři: V. Mastný, J. Šach, A. Šeydová

Místo:       skiareál Lipno-Kramolín; ubytování v Horském hotelu Kramolín

Sraz:         11. 2. 2024  v 1030 hod. u budovy B a C v ulici V Aleji, odjezd 1100

Telefon pro případné dotazy: 311 670 464, 602 885 790 (Kasal)

Návrat: 16. 2. 2024 – mezi 16 – 17 hodinou

Stravování: začíná večeří a končí obědem

Doporučený seznam věcí:

Lyže sjezdové a hole řádně zabalené a podepsané nejlépe ve vaku, vyzkoušené lyžařské boty, lyžařská přilba, větrovka, rukavice 2x-3x, šála (šátek), oteplovačky, lyžařské podkolenky, čepice na uši, lyžařské brýle, malý batůžek na svačinu a pití, obuv do sněhu.

Oblečení na turistické vycházky a do chaty:

spodní prádlo, ponožky slabé i teplé, podkolenky, pyžamo, trička, košile, svetr, tepláková souprava, nepromokavé boty, obuv na přezutí do chaty, převlečení do chaty, plavky (možnost  návštěvy aquaparku Lipno)

Hygienické potřeby – mýdlo, ručník, kartáček na zuby, pasta, kapesníky, mastný krém, jelení lůj, náhradní dioptrické brýle, sluneční brýle, léky pravidelně užívané – napsat harmonogram podávání, léky proti nevolnosti v dopravních prostředcích.

Různé: při nástupu do autobusu předáte zdravotnici paní učitelce Slepičkové pravidelně užívané léky – napsat harmonogram podávání, zdravotní kartu pojištěnce, potvrzení o seřízení lyží, Posudek o zdravotní způsobilosti,  místopřísežné prohlášení zákonných zástupců dítěte – uloženo v podepsané obálce nebo plastikové taštičce. Do autobusu dejte dětem láhev s pitím. Nezapomeňte na přiměřené kapesné, penál s psacími potřebami pro výuku a společenské hry.

Žáci, kteří nechodí k paní doktorce Charvátové, musí mít Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (platnost posudku je dva roky od data vydání, máte-li potvrzení vydané např. na tábor nebo soustředění lze je využít – potvrzení vám vrátíme).

Nebrat s sebou:

mobilní telefon –  vzhledem k věku dětí nedávejte dětem telefon, aktuální informace najdete na webu, případně můžete volat 734 202 388 (Slepičková). Nevybavujte dítě mobilním telefonem (případně jiným elektronickým vybavením – DVD, PSP, notebook), podle našeho názoru není nutný.

V průběhu lyžařského kurzu můžete čerpat informace o jeho průběhu na webových stránkách školy www.zsrudna.cz.

Aktuální informace o lyžařském středisku můžete stále čerpat na internetu:  www.hotel-kramolin.cz , http://www.lipnoservis.cz

V této chvíli středisko na svých stránkách uvádí 50 cm sněhu.

Zavazadla zabalte tak, aby je vaše dítě uneslo, protože děti jsou ubytovány i ve II. patře a hotel nemá výtah. Lépe dvě menší zavazadla než jedno obrovské.

V hotelu není žádný nosič, děti rozhodně nepotřebují vozit s sebou vlastní polštář, plyšáka velikosti vzrostlého medvěda, dětské šampaňské na poslední večer  apod. (to jsou příklady zbytečných věcí, které si děti na kurz v minulých letech přivezly).

Uvedený seznam věcí je orientační, další věci dejte vašemu dítěti dle uvážení.

Pokud vaše dítě onemocní nebo z jiných závažných důvodů se nebude moci lyžařského kurzu zúčastnit, informujte prosím neprodleně ředitele školy. Při neúčasti dítěte vám vrátíme celou zaplacenou částku.

Nedávejte prosím dětem žádné jiné léky než ty, které uvádíte do  prohlášení (výjimku tvoří léky proti nevolnosti na cestu).