Zaměstnanci

Seznam zaměstnanců pro školní rok 2023/2024

Ředitel školy: Mgr. Pavel Kasal

Zástupce ředitele: Mgr. Lenka TvrdíkováMgr. Gabriela BařinováMgr. Jitka Neubergerová

Výchovný poradce: Mgr. Ivana Kasalová


Třídní učitelé:

I. AMgr. Zuzana Bezděková
I. BMgr. Alena Hanzlíková
I. CMgr. Lenka Galertová
I. DMgr. Lenka Krnáčová
I. EMgr. Lenka Vomelová
II. AMgr. Petra Svobodová
II. BMgr. Jana Dvořáková
II. CMgr. Ivana Hálková
II. DMgr. Marie Prušková
III. APaedDr. Lenka Barvová
III. BPaedDr. Kamila Hluchá
III. CMgr. Dana Pešková
III. DMgr. Blanka Zemánková
IV. AJitka Kejhová
IV. BPavlína Leváková
IV. CMgr. Alexandra Šeydová
IV. DMgr. Lenka Wallenfelsová
V. AMgr. Eliška Tumová
V. BMgr. Blanka Holešínská
V. CMgr. Marcela Zachová
V. DMgr. Ivana Konečná
VI. AMgr. Ota Kohout
VI. BBc. Radek Pexa
VI. CMgr. Kateřina Holubová
VI. DMgr. Lenka Záhorová
VI. EMgr. Šárka Havelková
VII. AMgr. Pavel Papež
VII. BMgr. David Krajči
VII. CMgr. Andrea Slepičková
VII. DMgr. Jitka Neubergerová
VIII. AMgr. Jitka Pavlisová
VIII. BMgr. Šárka Pravečková
VIII. CMgr. Petra Benešová
VIII. DMgr. Jaroslava Kučerová
VIII. EMgr. Ivana Kasalová
IX. AMgr. Karel Vancl
IX. BMgr. Hana Nováková
IX. CMgr. Petra Kubásková
IX. DMgr. Ladislava Vlčková

Učitelé bez třídnictví

  • Irena Achová
  • Mgr. Zuzana Bačeová, Ing.
  • Mgr. Olga Bartáková
  • Joanne Demirel
  • Andrea Frašová, DiS.
  • Mgr. Alina Chornomor
  • Mgr. Martina Iblová Ph.D.
  • Mgr. Julie Jurenková
  • Ing. Kateřina Kotajná
  • Mgr. Elena Kungurceva
  • Bc. Vojtěch Mastný
  • Mgr. Helena Nolan
  • Mgr. Karin Shevchenko
  • Mgr. Helena Stejskalová
  • Mgr. Mária Svárovská
  • Ivana Šírová
  • Mgr. Iveta Šťovíčková
  • Mgr. Dana Velehradská
  • Ing. Michaela Zemanová
  • Ing. Kamila Zvědělíková, Ph.D.

Školní psycholog

  • Mgr. Michaela Dvořáková

Speciální pedagog

  • Mgr. Jaroslava Blažková

Asistent pedagoga

  • Simona Pekárková
  • Bc. Marcela Petránková, DiS.
  • Lucie Potyšová
  • Denisa Šindelářová

Vychovatelky Školní družiny:

  • Tereza Beranová
  • Mgr. Alina Chornomor
  • Pelcová Ludmila
  • Bc. Marcela Petránková, DiS.
  • Mgr. Tetiana Radzyminska
  • Bc. Marcela Ryšavá – vedoucí vychovatelka
  • Markéta Sekerešová
  • Eva Tomášková
  • Marcela Weidenthalerová

Správní zaměstnanci

  • Zdeňka Boková – uklízečka
  • Alena Dejmová – hospodářka školy
  • Anna Halíková – uklízečka
  • Lukáš Hojka – správce hřiště
  • Ivana Ježková – recepční
  • Michaela Keltnerová – uklízečka
  • Květuše Kolaříková – uklízečka
  • Milan Liška – správce haly
  • Ivana Meierová, DiS. – recepční
  • Jaroslava Pauknerová – asistentka ředitele
  • Alena Poláčková – uklízečka
  • Marie Poláková – uklízečka
  • Pavel Tuček – školník
  • Monika Vnoučková – uklízečka

Školní jídelna

Vedoucí školní jídelny: Ivana Králová

Šéfkuchař: Milan Čechura

Hlavní kuchařka: Simona Přenosilová

Pomocné kuchařky

  • Petra Daňová
  • Sandra Darudová
  • Salomea Končická
  • Martina Koppová
  • Markéta Mařánková
  • Gabriela Medonosová
  • Lenka Obermajerová
  • Miroslava Rabochová
  • Veronika Štěpánová

Sponzoři a dárci

Zverimex Crazy Pet Rudná s. r. o.
Pomáháme školám k úspěchu
ELDATA pražská s.r.o.

Nenašli jste informace, které jste hledali?

Všechna práva vyhrazena. © 2021 Základní škola Rudná