Víkendový hudební workshop – podzim 2023

začal v pátek 20. 10. 2023 a skončil 22. 10. Po příjezdu v pátek jsme šli do herny a tam jsme hráli seznamovací hry a hry s boomhakery.

Večerku jsme neměli, takže jsme si udělali party, byli jsme vzhůru do půlnoci.Vstávat jsme mohli kdykoliv, ale v 9 hodin byla snídaně. Ještě v pátek jsme si odhlasovali budíček na 7:15.

Sobotu jsme zahájili rytmickým skákáním v obručích, pak jsme hráli šiškovanou a další hry např. chce se mi čůrat..Poté jsme pokračovali v improvizované hudebně a hrály písně s boomhakery a hry na poznávání tónů. Hry, které jsme hráli se jmenovali Hlučná pošta, nakažený blboun, kominík, nahluchlá a nenahluchlá bába …Na boomwhakers nás paní učitelka Frašová naučila písničky Půjdem spolu do Betléma a Rolničky. Moc se nám všem líbila krásná izraelská písnička, kterou jsme zpívali poté.

Sobotu jsme zakončili táborákem se zpěvem, špekáčky, hady z těsta a samozřejmě i marschmellouny. Neděle začala písní Poslán jest od Boha Anděl a myslím, že se moc povedla.

Celý pobyt nám také paní učitelka Holubová vařila skvělé jídlo a myslím, že bez ní by to nebylo ono. Ani bez paní učitelky Frašové by to nebylo ono.

V neděli nás čekalo překvapení v podobě pizzy, rakviček se šlehačkou a několik různých dobrot.

Myslím, že se pobyt na Mrtníku skvěle vydařil.

Děkujeme za krásný report od Káji Křivonoskové z 5. D a nesmíme zapomenout již tradičně poděkovat paní Vlasákové, která nám upekla nejlepší ořechové rohlíčky a vynikající párečky v těstíčku. Dále všem, kteří se podíleli na organizaci od mytí nádobí po výuku dramatických okének.

Andrea Frašová a Kateřina Holubová

A na závěr několik postřehů:

Bylo to tady skvělý, moc se mi líbila „večerka“. Ta by se měla dodržovat (mohly jsme jít spát až budeme unavenýJ)

Mně se líbila šiškovaná, bumhejkry a večerka. A líbilo se mi jak jsme mohli jít spát v noci. A líbilo se mi všechno.

Bylo dobrý jídlo, boomhakery, šiškovaná, byla dobrá i hebrejská ale chtěl bych bojovku.

Líbilo se mi to všechno. Líbí se mi, že je to u lesa.

Moc se mi to líbilo, dobrá šiškovaná a ještě aby byla strašidelná bojovka, úžasné hry a prosím příště chce se mi čůrat. Chtěla bych, aby to bylo delší.

Moc se mi tu líbilo, protože to bylo úplně na pohodu.

Líbilo se mi všechno, pojedu příště. Nejlepší byly debatní kroužky ve dne či noci. J

Chtěla bych mít pozdější budíček. A víckrát hrát šiškovanou.

Dobré jídlo, hudba a hlavně sranda s holkama to bylo taky fajn s velkýma i s malýma.