Sportovní den mládeže s TAJV

Popis sportovní akce:
3. ročník semifinálového postupového turnaje Sportovní den mládeže s TAJV v Rudné se uskuteční v úterý 20.6.2023 od 10 hod na venkovním multifunkčním sportovišti ZŠ Masarykova, Rudná. V současnosti se jedná o největší sportovní projekt pro děti a mládež v 250 obcích České republiky. Soutěž se koná pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Národní sportovní agentury, Ministerstva pro místní rozvoj a Středočeského kraje. Účastníci turnaje soutěží nejprve společně v 5 sportovních aktivitách (fotbal, florbal, házená, frisbee, tenis), kdy následně nejúspěšnější finalisté z Rudné obdrží nominaci na prosincové Národní finále v Kladně. Právě zde budou nominovaní hráči z Rudné soupeřit o pozici národního vítěze a o putovní zlatý pohár TAJV pro město Rudná. Sportovní akce TAJV v Rudné je realizována za podpory města Rudná.

Mgr. Jan Váňa

Organizátor soutěže

www.tajv.cz

Tisková zpráva ke stažení ZDE.