Střípky ze života – ŠD

Každá družina prožívá svůj zajímavý program, střípky z toho našeho jsme vyfotili….

• Hurá, posila! A pro děti změna každodenního koloběhu. Praktikantka Jitka Průšová byla u nás nejdéle a přinesla nám nové nápady.   Tim vznikl celý projektový týden, kde jsme hledali v Encyklopedii zájmovosti o životě opic, poslechli pohádku o opičce a žirafě, prohlédli videa o šimpanzích a vyrobili svojí vlastní kamarádku. A ještě Jitka naučila nás jednu zajímavou hru. Společně s dětmi doufáme, že za par let uvítáme naší praktikantky u nás ve škole.
  • Jsme už druhý ročník, proto „akvárko“ pojali jako seznámení s vodními živočichy, skupinovou práci a výletem do Zverimexu v Rudně.
  • Pokračujeme v seznámeni s povoláním. Tentokrát praktický. Jdeme do pizzerie, aby vlastnoručně zkusili práci s těstem. Samozřejmě, ani vlastní pizza na zoubek nám nebude chybět, přece je důležité ochutnat svůj výrobek! A k tomu skupinovou práci vyrobíme pro nás největší pizzu v družině. A čeká nás spousta nových nápadů.

Vychovatelka ŠD 1