Střípky ze života – ŠD

Každá družina prožívá svůj zajímavý program, střípky z toho našeho jsme vyfotili….

  • Hurá, posila! A pro děti změna každodenního koloběhu. Praktikantka Jitka Průšová byla u nás nejdéle a přinesla nám nové nápady.   Tim vznikl celý projektový týden, kde jsme hledali v Encyklopedii zájmovosti o životě opic, poslechli pohádku o opičce a žirafě, prohlédli videa o šimpanzích a vyrobili svojí vlastní kamarádku. A ještě Jitka naučila nás jednu zajímavou hru. Společně s dětmi doufáme, že za par let uvítáme naší praktikantky u nás ve škole.
  • Jsme už druhý ročník, proto „akvárko“ pojali jako seznámení s vodními živočichy, skupinovou práci a výletem do Zverimexu v Rudně.
  • Pokračujeme v seznámeni s povoláním. Tentokrát praktický. Jdeme do pizzerie, aby vlastnoručně zkusili práci s těstem. Samozřejmě, ani vlastní pizza na zoubek nám nebude chybět, přece je důležité ochutnat svůj výrobek! A k tomu skupinovou práci vyrobíme pro nás největší pizzu v družině. A čeká nás spousta nových nápadů.

Vychovatelka ŠD 1

FOTOGALERIE

Sponzoři a dárci

Zverimex Crazy Pet Rudná s. r. o.
Pomáháme školám k úspěchu
ELDATA pražská s.r.o.

Nenašli jste informace, které jste hledali?

Všechna práva vyhrazena. © 2021 Základní škola Rudná

Zápis do 1. tříd
2024 - 2025

Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na podstránku, kde naleznete informace k online zápisu do 1. tříd pro rok 2024/2025.