ŠD na výletě v herně Toboga

Vážení rodiče,

leden je ve srovnání s vánočními a silvestrovskými oslavami vlastně nejnudnějším měsícem v roce. Aby tomu tak nebylo, rozhodli jsme se vybočit z běžného chodu družiny a vzít děti na výlet, do herny Toboga. Cílem bylo změnit prostředí a vyvážit venkovní sportovní vyžití bez sněhové nadílky. Herna Toboga má spoustu atrakcí a skluzavek, na kterých se děti mohly vydovádět. Pohyb se dá doplnit o skoky na trampolínách, sjíždění maxi-skluzavky, ježdění na bobech, skákání v nafukovacím krokodýlovi a šlapáním na nespočtu jednostopých vozítek. Výlet se pro velký zájem na konci ledna ještě zopakuje pro žáky 1. ročníku.

Během ledna nejde jen o výlet za sportováním mimo školu, sportujeme i jinak. Školní družina se (díky kolegyni Mgr. Chornomor) zaregistrovala a podpořila lednovou výzvu www.svihej.cz, kde se již může pochlubit zvyšujícím se počtem přeskoků. Děti učíme skákat přes švihadlo pro dobrou věc a samotným dětem zvyšovat kondici. Máme naskákáno asi 35 000 přeskoků a ještě nekončíme. Kdo má zájem, může se přidat. Pár dnů ještě zbývá.