Olympiáda ve školní družině

V únoru se naše družina rozhodla uspořádat venkovní sportovní klání pro všechny ročníky a oddělení. Vzhledem k letošní zimě – nezimě jsme 3 zimní sporty, curling – zaměnili za hod na cíl, skoky na lyžích – jako skoky z místa a běh na lyžích si vystačil s během po atletickém oválu. Děti byly nadšené a absence ledu a sněhu nikomu při sportovních výkonech nechyběla. 

Před hlavním sportovním kláním proběhla samozřejmě jak teoretická, tak i praktická příprava. Každé oddělení trénovalo dle možností a souhry počasí, venku i uvnitř. Do teoretické přípravy se vešla výroba plakátů se zimními sporty, jejich názvy a čeští zástupci. Také došlo na správné vlastnosti sportovců, které se hodí i do běžného života. Hrát fair play, být odhodlán podat nejlepší výkon, být vytrvalý, cílevědomý, houževnatý, odolný vůči stresu, překonávat překážky a nenechat se vykolejit pro nepříznivé okolnosti (zimní bundy, těžké boty, ztuhlé svaly….). Žáci třetího ročníku se pustili i do výtvarného zpracování stadionů a olympijské vesničky. Všech 27 medailí bylo rozdáno těm nejlepším sportovcům z našich řad.

FOTOGALERIE

Sponzoři a dárci

Zverimex Crazy Pet Rudná s. r. o.
Pomáháme školám k úspěchu
ELDATA pražská s.r.o.

Nenašli jste informace, které jste hledali?

Všechna práva vyhrazena. © 2021 Základní škola Rudná

Zápis do 1. tříd
2024 - 2025

Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na podstránku, kde naleznete informace k online zápisu do 1. tříd pro rok 2024/2025.