Odemykání školní družiny

Vážení rodiče prvňáčků,

v úterý dne 13. 9. jsme slavnostně uskutečnili Odemykání školní družiny. Počasí nám až tak slavnostně nevyšlo, ale dobrá nálada Vašich dětí na první společné akci byla náramná. Na školní zahradě je přivítali dnes již žáci čtvrtého ročníku, David a Ondra Štěpánkovi a předali všem účastníkům školní odznak JSEM PRVŇÁK. Na prvovýrobě tohoto odznaku se podílelo více pedagogů a tak šlo o premiéru i u dospělých zaměstnanců základní školy.

Na začátku proběhl velký a slavnostní nástup, předávání odznaků a pak jsme stihli i malé soutěžení. Zbytek slavnosti již patřil dešti, ale i tak se nám otevření ŠD povedlo a my všichni přejeme našim prvňáčkům hodně nových kamarádů, radosti a zážitků ve školní družině.

Kolektiv vychovatelek ŠD