Lyžařský kurz 8. 1. – 12. 1. 2024    7.A,B

Vedoucí kurzu: K.Vancl

Instruktoři: D. Krajči, P. Papež, V. Mastný, L. Vlčková, J. Šach      
Místo:       areál Postalm – na území Rakouska; ubytování v hotelu Youhey Strobl

Sraz:         8. 1. 2024  v 600 hod. u nové budovy ZŠ Rudná, ulice V Aleji

Telefon pro případné dotazy: 311 670 464, 602 885 790 (Kasal)

Návrat:    12. 1. 2024 – ve večerních hodinách

Stravování: začíná večeří a končí obědem

Všichni účastníci jsou povinni mít cestovní pas nebo občanský průkaz.

Doporučený seznam věcí: Lyže sjezdové a hole řádně zabalené nejlépe ve vaku, lyžařské boty, tašku (nebo batoh) na boty do autobusu (doporučuji vak na lyže, vak na boty i samotné lyže popsat nebo označit), lyžařská přilba, větrovka, lyžařské rukavice 2x-3x, šála (šátek), oteplovačky (kalhoty na lyže), čepice na uši, lyžařské brýle, malý batůžek na svačinu a pití, termosku na teplý čaj – podepsanou, krabičku na svačinu, obuv do sněhu. Běžky – pokud máte.

Oblečení na turistické vycházky a do chaty:  prádlo – spodní kalhotky (slipy), ponožky slabé i teplé, podkolenky, pyžamo, trička, košile, svetr, tepláková souprava, nepromokavé boty, obuv na přezutí do chaty.        

Hygienické potřeby – mýdlo, ručník, kartáček na zuby, pasta, kapesníky, mastný krém, jelení lůj, náhradní dioptrické brýle, sluneční brýle     

Různé:  při nástupu do autobusu předáte zdravotnici paní učitelce Vlčkové, léky pravidelně užívané – napsat harmonogram podávání, cestovní doklad (pas nebo OP), originál zdravotní karty pojištěnce, potvrzení o seřízení lyží,  místopřísežné prohlášení zákonných zástupců dítěte (ke stažení níže), Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (platnost posudku je dva roky od data vydání, máte-li potvrzení vydané např. na tábor nebo soustředění – potvrzení vám vrátíme – posudek se netýká žáků od MUDr. Charvátové) vše v podepsané obálce (plastové taštičce), láhev na pití, přiměřené kapesné. Kapesné musí být v euro – v areálu je možnost nákupu v bufetu, ve městečku v prodejnách. Léky proti nevolnosti v dopravních prostředcích (jezdíme autobusem každý den – cesta trvá cca 20 – 25 minut), cesta první a poslední den z Rudné a do Rudné BUSem cca 5 hodin šicí potřeby, psací potřeby, elastické obinadlo.

Aktuální informace můžete čerpat na internetu:  https://postalm.ski/; https://www.youhey.at/

Aktuálně se předpokládá zahájení sezóny ve středisku v pátek 8.12.2023; nyní 90 cm sněhu

Místopřísežné prohlášení ZZ ke stažení ZDE.

Sponzoři a dárci

Zverimex Crazy Pet Rudná s. r. o.
Pomáháme školám k úspěchu
ELDATA pražská s.r.o.

Nenašli jste informace, které jste hledali?

Všechna práva vyhrazena. © 2021 Základní škola Rudná