Hudební víkend Libušín 3. – 5. 5. 2024

Po příjezdu jsme se zabydleli a šli jsme na úvodní schůzku. Pak jsme si zahráli seznamovací hru a někteří i fotbal. Po pauze jsme šli na večeři a kolem 20. hodiny jsme hráli různé hudební hry. Proběhly boomwhakers a tleskaná, ve které jsme cvičili postřeh a pozornost. Druhý den jsme střídali různé hudební hry se sportovními, hráli jsme hru „Revoluce“ a dělali vtipné scénky a po poledním klidu nás čekala stezka po fáborcích. Hledali jsme 10 slov, ze kterých jsme potom měli vymyslet text k písni. Další program, který nám vedoucí připravily bylo, že jsme se rozdělili do 2 skupin, jedna hrála hudební „Aktivity“, druhá hru „Kam až“.

Večer byl již tradiční táborák s buřty a se zpěvem.

Nedělní ráno jsme začali nácvikem na vystoupení a na náš text mezitím paní učitelka Frašová vymyslela hudbu k naší nové písni. Zatím je to překvapení, ale hlavní výhra je přespání na hradě Bezděz. Domluvili jsme se, že bývalí deváťáci natočí ve školním mininahrávacím studiu hudbu a my pak dotočíme zpěv. Po nácviku písně následovala soutěž talentů. Pak jsme hráli „Vlajkovanou“, kterou přerušil oběd a Pizza.

Po Vlajkované nám Andrea Frašová a Kačka Holubová rozdaly věcné ceny a vyhlásily vítěze. Nakonec vyhráli všichni.

Vše se moc povedlo a bylo to super.

Karolína Křivonosková, 5. D

Jako tradičně moc děkujeme paní Vlasákové za vynikající rohlíčky, šneky a párečky v těstíčku. A rodičům Gahlerovým za milou pozornost při skončení akce😊 Andrea Frašová a Kateřina Holubová

A jako vždy pár postřehů

Moc se mi tu líbilo, bylo to moc fajn a určitě pojedu příště.

Líbilo se mi tady: aktivity – asi nejvíc to, jak jsme hledali ty slova podle fáborků

Paní učitelky jsou hodné a příjemné a do ničeho vás nenutí.

Určitě si toho prožijete víc než na škole v přírodě

Příště chci jet zase

Moc děkujeme Andrejce a Kačce, učitelky byly hodně hodné

Pokoje taky dobrý a nejlepší byly holky