Třídní prodej výrobků s vánoční tematikou

    

     Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že se kvůli zhoršené epidemiologické situaci bohužel neuskutečnilo tradiční rozsvícení vánočního stromu spojené s posezením u punče, dovolujeme si vám nabídnout nejen alternativní prodej vánočních výrobků, které od konce září vaše děti na tuto akci vyrábí, chystají…, ale i možnost zhlédnutí koncertu, jehož jednotlivá čísla s dětmi secvičila paní učitelka Frašová.

Více info ZDE

Sponzoři a dárci

Zverimex Crazy Pet Rudná s. r. o.
Pomáháme školám k úspěchu
ELDATA pražská s.r.o.

Nenašli jste informace, které jste hledali?

Všechna práva vyhrazena. © 2021 Základní škola Rudná

Zápis do 1. tříd
2023 - 2024

Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na podstránku, kde naleznete informace k online zápisu do 1. tříd pro rok 2023/2024.