The Cup song

Několik měsíců mravenčí práce a dnes se žáci konečně dočkali premiéry! Paní učitelka Andrea Frašová natočila se svými žáky populární Cup Song. A pojala ho opravdu velkolepě – podařilo se jí do natáčení zapojit téměř celou školu.

Velké díky patří všem, kteří se do natáčení zapojili. Zejména pak Valeriji Pelekh z 8. C, která píseň bravurně zazpívala, Matěji Bezděkovi z 9. A, který vše natočil a sestříhal, a dal tak klipu jeho konečnou podobu, Adamu Kubálkovi (9. A), který mu se vším pomáhal, a Andree Frašové, která další svůj skvělý nápad přivedla k životu.

FOTOGALERIE

The Cup Song – YouTube

Sponzoři a dárci

Zverimex Crazy Pet Rudná s. r. o.
Pomáháme školám k úspěchu
ELDATA pražská s.r.o.

Nenašli jste informace, které jste hledali?

Všechna práva vyhrazena. © 2021 Základní škola Rudná