Školní družina – POLOLETNÍ PRÁZDNINY

Aktuální informace:  školní družina bude v pátek 2. 2. 2024 na pololetní prázdniny uzavřena.

Vážení rodiče, v pátek 2. 2. 2024 budou probíhat pololetní prázdniny. Škola bude uzavřena a školní jídelna nevaří. Družina bude otevřena od 7 do 17 hodin. Pokud máte zájem o provoz školní družiny o pololetních prázdninách, předejte vyplněný lístek obratem vychovatelkám. Nejpozději však ve čtvrtek 1. 2. 2024 do 8.00 hod. O tom, zda bude školní družina v provozu, vás budeme informovat na webu školy.

Marcela Ryšavá, vedoucí ŠD

Přihlášku je možno stáhnout na stránkách školy, rubrika PRO RODIČE, KE STAŽENÍ.

Sponzoři a dárci

Zverimex Crazy Pet Rudná s. r. o.
Pomáháme školám k úspěchu
ELDATA pražská s.r.o.

Nenašli jste informace, které jste hledali?

Všechna práva vyhrazena. © 2021 Základní škola Rudná