Školní družina – JARNÍ PRÁZDNINY

Vážení rodiče,
v týdnu od 7. 2. –  11. 2. 2022 budou probíhat jarní prázdniny. Škola bude uzavřena a školní jídelna nevaří. Družina bude otevřena od 7 h do17 h. Pokud máte zájem o provoz školní družiny o jarních prázdninách,
předejte vyplněný lístek vychovatelkám. Nejpozději však ve středu 2. 2. 2022 do 17.00hod. O výsledku Vás budeme informovat prostřednictvím webových stránek školy. V případě provozu může školní družina v průběhu provozu střídat různá oddělení. Všechny informace a čísla oddělení (zvonků) budou vylepena na hlavních dveřích u vstupu do budovy. Změny v průběhu prázdnin, prosím, ohlašujte na školní mobil 734202390.

Přihlášku je možno stáhnout ZDE

Sponzoři a dárci

Zverimex Crazy Pet Rudná s. r. o.
Pomáháme školám k úspěchu
ELDATA pražská s.r.o.

Nenašli jste informace, které jste hledali?

Všechna práva vyhrazena. © 2021 Základní škola Rudná