ŠKOLNÍ AKADEMIE 2022 aneb „Život je dar“ – odkaz na video

Konečně jsme se dočkali, vždyť poslední Školní akademie se uskutečnila v roce 2017 ……….

A že se vydařila!!! Slavnostní odpoledne bylo zalité sluncem a zahrada, na které bylo pódium postavené, se před 17. hodinou zaplnila diváky, kteří netrpělivě vyčkávali, kdy uvidí právě toho svého tanečníka, tanečnici, herce, herečku … . Všechna vystoupení byla opravdu krásná a nejenom děti si je pořádně užívaly, zjistili jsme, že máme tanečně nadané i některé členy pedagogického sboru.

Vzhledem k celkovému počtu dětí, které naši školu navštěvují, jsme už museli přistoupit k modelu rozdělení. Příští rok se budeme těšit na vystoupení druhé půlky školy (určitě už v duchu nacvičují, aby nás také překvapili a potěšili). Žáci prvních a devátých tříd ti byli komplet. Prvňáčci, aby nám dodali pořádnou dávku roztomilosti a deváťáci proto, aby se s námi rozloučili. Brzy se nám rozletí do světa jako ty balónky, které naposledy společně vypustili ….

Školní akademie 2022 na YouTube ke stažení ZDE

FOTOGALERIE

Sponzoři a dárci

Zverimex Crazy Pet Rudná s. r. o.
Pomáháme školám k úspěchu
ELDATA pražská s.r.o.

Nenašli jste informace, které jste hledali?

Všechna práva vyhrazena. © 2021 Základní škola Rudná