Poděkování ředitele školy

Vážení rodiče, žáci, kolegové a zaměstnanci,
máme za sebou nelehké první pololetí školního roku 2021/2022.

Dovolte mi, abych vám všem poděkoval za odvedenou práci, nasazení, vstřícnost a pochopení. Minulé období školního roku nebylo o nic jednodušší než ta předchozí. Velkým plusem byla skutečnost, že děti mohly chodit do školy a výuka nebyla přerušena, byť byla protkána pavučinou karantén. Ač situace nebyla ideální, výuka byla rozhodně efektivnější než před rokem.

Přes všechna omezení se podařilo uspořádat některé tradiční akce. Děti třetího a druhého ročníku jezdily na plavání a jezdí i nyní. Uspořádali jsme dva lyžařské kurzy pro druhý stupeň. Proběhl tradiční vánoční koncert v kostele. Připravili jsme se na punč, ale bohužel jsme jej nemohli uskutečnit v tradiční formě. Většina výrobků se však prodala a školní parlament tak získal finanční prostředky pro svou činnost. Velký úspěch měly adventní vánočky, za jejichž upečení děkuji pracovnicím školní kuchyně. Ve škole probíhala školní i okresní kola soutěží a olympiád. Proběhly okresní soutěže ve florbale pro žáky a žákyně prvního i druhého stupně.

Před námi je druhé pololetí, a především období pololetních a jarních prázdnin. Přeji vám všem – dětem, rodičům, pedagogům i ostatním zaměstnancům odpočinek, regeneraci, načerpání nových sil.

Vypadá to, že pandemie v této chvíli slábne, ale byl bych ještě opatrný, nemáme vyhráno.

Rodičům děkuji za vstřícný a chápavý přístup při vyhlašování karantén, vašeho postoje a spolupráce si velice cením. Současně bych vás chtěl požádat, abyste svým dětem poskytovali podporu, kterou potřebují všichni bez rozdílu věku.

Těším se na všechny po prázdninách.

Pavel Kasal, ředitel školy

Sponzoři a dárci

Zverimex Crazy Pet Rudná s. r. o.
Pomáháme školám k úspěchu
ELDATA pražská s.r.o.

Nenašli jste informace, které jste hledali?

Všechna práva vyhrazena. © 2021 Základní škola Rudná