Druhý lyžařský kurz – upřesnění

TEST PCR – podmínkou účasti je absolvování testu PCR v sobotu 8.1. nebo v neděli 9. 1. 2022.

Test bude sloužit jednak k ověření bezinfekčnosti účastníků kurzu a také pro splnění podmínek vstupu do Rakouska. Pokud nebude v době odjezdu znám výsledek testu, budou účastníci v souladu se stávajícími školními podmínkami otestováni na místě před odjezdem antigenním testem.

Výsledek PCR testu budou mít u sebe účastníci, případně jej můžete zaslat na mobil ředitele školy 602 885 790 nebo e-mail: reditel@zsrudna.cz

Druhý test během týdne bude proveden antigenní na místě v hotelu ze školních testovacích sad ve středu ráno.

Díky kombinaci testu PCR a antigenního ve středu splníme podmínky tzv. Ninja Passu a budeme moci do čtvrtka lyžovat na Hochfichtu. V pátek zakončíme kurz v lyžařském areálu Lipno – Kramolín. (Pro páteční lyžování v Rakousku bychom potřebovali ve čtvrtek absolvovat další test PCR.)


Odjezd v neděli 9.1. 2022 ve 14:30, sraz u vchodu do sportovní haly ve 14:00.Několik připomenutí k předaným pokynům

Nezapomeňte průkaz totožnosti, vyplněné prohlášení o bezinfekčnosti (formulář viz níže), posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (potvrzený od lékaře) – vzor formuláře ke stažení ZDE, mobilní telefon k prokázání očkování nebo prodělání nemoci, případně papírovou formu dokumentu (Pokud jste ji nepředali řediteli školy.)

Respirátory, tašku na boty. Pokud budete mít zájem o koupání, potřebujete plavky. Hrajete-li stolní tenis, můžete si vzít pálku.

Pro jistotu níže uvádím všechny informace, které byly žákům předány.

Těším se na vás v neděli.

Máte-li dotazy pište.

Pavel Kasal, Přední Výtoň, hotel Aktiv, 4.1.2022

_____________________________________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________________________________


Lyžařský kurz 9. 1. – 14. 1. 2022  (9.r + 8.BC)

Vedoucí kurzu: Pavel Kasal
Zdravotnice: Kamila Hluchá
Instruktoři: J.Dejm, O.Hradec, David Krajči, Martin Slepička, Helena Stejskalová

Místo:   areál Hochficht – na území Rakouska; ubytování v hotelu AKTIV, Přední Výtoň.
Sraz:  9. 1. 2022 ve 14:00, odjezd ve 14:30 hod. u vchodu do sportovní haly ZŠ Rudná

Telefon pro případné dotazy: 311 670 464, 602 885 790 (Kasal)

Návrat:  14. 1. 2022 – kolem 19:00

Stravování: začíná večeří a končí snídaní

Všichni účastníci jsou povinni mít cestovní pas nebo občanský průkaz, potvrzení o očkování nebo prodělání nemoci Covid-19.

Doporučený seznam věcí: Lyže sjezdové a hole řádně zabalené nejlépe ve vaku, lyžařské boty, tašku (nebo batoh) na boty do autobusu, lyžařská přilba, větrovka, lyžařské rukavice 2x-3x, šála (šátek), oteplovačky (kalhoty na lyže), čepice na uši, lyžařské brýle, malý batůžek na svačinu a pití, termosku na teplý čaj – podepsanou, krabičku na svačinu, obuv do sněhu. Běžky – pokud máte.

Oblečení na turistické vycházky a do chaty:  prádlo – spodní kalhotky (slipy), ponožky slabé i teplé, podkolenky, pyžamo, trička, košile, svetr, tepláková souprava, nepromokavé boty, obuv na přezutí do chaty, plavky        

Hygienické potřeby – mýdlo, ručník, kartáček na zuby, pasta, kapesníky, mastný krém, jelení lůj, náhradní dioptrické brýle, sluneční brýle, respirátor FFP2    

Různé:  při nástupu do autobusu předáte zdravotnici paní učitelce Hluché, léky pravidelně užívané – napsat harmonogram podávání, cestovní doklad (pas nebo OP), originál zdravotní karty pojištěnce, potvrzení o seřízení lyží,  místopřísežné prohlášení zákonných zástupců dítěte, Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (platnost posudku je dva roky od data vydání, máte-li potvrzení vydané např. na tábor nebo soustředění – potvrzení vám vrátíme – posudek se netýká žáků od MUDr. Charvátové) vše v podepsané obálce (plastové taštičce), láhev na pití, přiměřené kapesné. Kapesné může být i v euro – v areálu jsou tři bufety. Léky proti nevolnosti v dopravních prostředcích (jezdíme autobusem každý den – cesta trvá cca 1 hod), šicí potřeby, psací potřeby, elastické obinadlo.           

Pokud budete chtít navštívit aquapark musíte počítat se vstupným cca 150,- Kč a cenou za dopravu 50,- Kč – 100,- Kč podle počtu přihlášených zájemců

Aktuální informace můžete čerpat na internetu:  www.hochficht.at ; www.hotelaktiv.cz

_____________________________________________________________________________________________________________

Místopřísežné prohlášení zákonných zástupců dítěte (Bezinfekčnost)

Prohlašuji, že

– bylo odborně seřízeno vázání lyží v autorizovaném servisu
– souhlasím s uvedením osobních údajů mého dítěte pro potřeby ubytovatele (jméno, adresa, rodné číslo, datum narození) ve smyslu zákona č. 256/95Sb. o ochraně osobních údajů.
– při vážném onemocnění nebo závažném kázeňském přestupku dítěte zajistíme jeho okamžitý odvoz domů na naše náklady.
– jsme nezatajili žádné údaje o zdravotním stavu našeho dítěte, které by mohly být závažné vzhledem k činnostem na LVK (alergie, epilepsie, srážlivost krve, diabetes…) a nedali dítěti jiné léky než, které níže uvádíme  

–  uvádíme seznam léků, které pravidelně užívá a způsob jejich užívání:
(léky předat při nástupu na kurz u autobusu zdravotnici) ………………..……………………………………………

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Alergie na:…………………………………………………………………………………………………………………………………………….

–    beru na vědomí odpovědnost za škody, které způsobí moje dítě v době trvání LVK na vybavení rekreačního zařízení, popřípadě na vybavení autobusu. V případě finančních nákladů na opravu takto poškozeného zařízení se zavazuji tuto škodu uhradit.

Pro případný kontakt uvádíme údaje platné po dobu LVK:

Otec nebo matka: ……………………………………………           …………..………………………………
                              Telefon do zaměstnání                  Telefon po zaměstnání

Prohlašuji, že ošetřující lékař nenařídil dítěti ……………………………………………………………………………………

nar. ………………….…… bytem   …………………………………………………………

změnu režimu, dítě nejeví známky akutního onemocnění (průjem, teplota apod.) a okresní hygienik ani ošetřující lékař mu nenařídil karanténní opatření.

Není mi též známo, že by během posledních 14 dnů přišlo dítě do styku s osobami, které onemocněli přenosnou nemocí, nebyla mu nařízena karanténa.

Dítě je schopno zúčastnit se lyžařského výcvikového kurzu v Hochfichtu v Rakousku s ubytováním v hotelu AKTIV  v Přední Výtoni 9. 1. 2022 do 14. 1. 2022

Jsem si vědom(a) právních následků, které by mne postihly, kdyby toto prohlášení bylo nepravdivé.

V……………………….    dne ………………………….                           ………………………………………………….                                                                                              podpis zákonných zástupců

Toto prohlášení nesmí být starší jednoho dne před odjezdem!

Sponzoři a dárci

Zverimex Crazy Pet Rudná s. r. o.
Pomáháme školám k úspěchu
ELDATA pražská s.r.o.

Nenašli jste informace, které jste hledali?

Všechna práva vyhrazena. © 2021 Základní škola Rudná

Zápis do 1. tříd
2024 - 2025

Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na podstránku, kde naleznete informace k online zápisu do 1. tříd pro rok 2024/2025.