Burza středních škol v ZŠ Rudná – ZRUŠENO!!!

VZHLEDEM K NEZÁJMU ZE STRANY STŘEDNÍCH ŠKOL JE BURZA ZRUŠENA!!!

Na základě dobré zkušenosti z let minulých uspořádáme i v tomto školním roce již pátý ročník Burzy středních škol Rudná. Akci pořádáme  pravidelně v dvouletém cyklu, které bylo bohužel přerušeno covidem.

Nabízíme středním školám možnost se prezentovat, informovat o jejich studijních programech a seznámit s nimi rodiče, žáky, případně další veřejnost. Školám jsme dnes rozeslali informační dopis a nyní již budeme čekat na jejich odezvu. Jakmile obdržíme od daných škol jakékoliv informace, zveřejníme je na našem webu pod letáčkem, kam budeme postupně školy přidávat.

Sponzoři a dárci

Zverimex Crazy Pet Rudná s. r. o.
Pomáháme školám k úspěchu
ELDATA pražská s.r.o.

Nenašli jste informace, které jste hledali?

Všechna práva vyhrazena. © 2021 Základní škola Rudná