Pěvecká soutěž – Rudenský slavík 2021/2022 – školní kolo

V letošním školním roce byla naše soutěž z důvodu onemocnění covid 19 několikrát odložena. O to více jsme byly potěšeny, že se v hudebně sešla spousta zajímavých zpěváků a zpěvaček.

Přehlídky se zúčastnilo 22 zpívajících dětí z 1. stupně a druhostupňových, té většinou početně chudší skupiny, překvapivě 11 žákyň a žáků. Úkolem bylo zazpívat jednu lidovou píseň, tzv. „a capella“- bez doprovodu.  Porota ve složení A. Frašová, E. Janová a H. Nováková si vyslechla několik verzí „Ach synku, synku“, „Černé oči“, ale i některé neznámé národní písně.

Přestože uvádíme pouze jména zpěváků, kteří se umístili, pochvalu a obdiv si zaslouží všichni vystupující. Všem účinkujícím děkujeme a těšíme se na účast v příštím školním roce.

Andrea Frašová, učitelka hudební výchovy

Výsledková listina ke stažení zde

Laulu vector, gráfico vectorial, imágenes de Laulu vectoriales de stock |  Depositphotos®