Vánoční dílnička

Vážení rodiče, je tu zase malá reportáž ze života II. A.

 Ve středu 16. 11. 2022 jsme ubrouskovou metodou a dalšími třpytivými doplňky zdobili obaly na květináče. Nebylo to snadné, ale byly nápady i pomocné ruce. Přišli nám pomoci pan Adámek, paní Černohouzová a paní Šišková, proto bylo možné rozdělit se do menších skupinek, kde pomocné ruce byly rychle k dosažení. Na fotkách je vidět, že skutečně nezahálely.

Problémem našeho kolektivu bývá v uvolněnějším režimu nepřiměřený hluk a prosazování se některých jedinců na úkor druhých.  Pracujeme na zlepšení… Tentokrát děti vedl k hezkému chování tajný, nesobecky motivovaný úkol. (Dospělí o něm nevěděli.) Která skupinka zvládne přiměřeně spolupracovat, požádat o pomoc a počkat, získá pro svého dospělého lízátko! A jak to dopadlo? Jako v pohádce, dobře. Všichni dospělí děti chválili, a tak získali sladkou odměnu nakonec nejen oni, ale i žáčci.

Z nazdobených obalů už pyšně vykukují zasazené kolopejky a rýmovníky. Zbyla hezká vzpomínka na společné tvoření, a těšení se na školní akci Vánoční punč.

L. Barvová

FOTOGALERIE

Sponzoři a dárci

Zverimex Crazy Pet Rudná s. r. o.
Pomáháme školám k úspěchu
ELDATA pražská s.r.o.

Nenašli jste informace, které jste hledali?

Všechna práva vyhrazena. © 2021 Základní škola Rudná

Zápis do 1. tříd
2024 - 2025

Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na podstránku, kde naleznete informace k online zápisu do 1. tříd pro rok 2024/2025.