STOPY – projektový den

V pátek 12. 5. 2023 se vydala třída 4. C do ZŠ Tachlovice, kde společně s žáky sousedních škol plnili úkoly vztahující se k tématu Stopy kolem nás.

Po příjezdu byli žáci rozděleni do skupin, kde se seznamovali s novými kamarády. Následovala vycházka do okolí školy. Všímali si nových a starých staveb, které lidé vytvořili. Po návratu do školy každá skupina vyhledávala na internetu nejvýhodnější cestu ze školy na hrad Karlštejn. Žáci změřili délku trasy, kterou pak převáděli na stopy. V angličtině se seznamovali s volně žijícími zvířaty a přiřazovali je k jejich stopám na obrázku. V posledním úkolu si žáci uvědomili, že po sobě lidé také zanechávají digitální stopu. Seznámili se s podobou jednoduchého formuláře a vyplnili požadované údaje.

Dopoledne uteklo jako voda a všichni se vydali na cestu do svých škol. Na zpáteční cestě jsme se zastavili v lesoparku a zahráli jsme si několik her.

FOTOGALERIE

Sponzoři a dárci

Zverimex Crazy Pet Rudná s. r. o.
Pomáháme školám k úspěchu
ELDATA pražská s.r.o.

Nenašli jste informace, které jste hledali?

Všechna práva vyhrazena. © 2021 Základní škola Rudná

Zápis do 1. tříd
2024 - 2025

Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na podstránku, kde naleznete informace k online zápisu do 1. tříd pro rok 2024/2025.