Předvánoční tvoření v 1.B

Malí školáčci z 1.B se pilně od září učí spoustě nových věcí. Odměnou jim za to jsou první vlastnoručně napsaná písmenka  a v posledních dnech dokonce i první slovíčka. To je radosti, když se takové slovo povede napsat.

Velikou radost nám dělá také čtení – dokážeme už přečíst příběh. Nevadí, že je to jen 5 větiček. Před čtyřmi měsíci to byla pro někoho věc nepředstavitelná.

A k tomu všemu velikému úsilí si předvánoční čas vyplňujeme také trochu tvořením, které mají děti moc rády. Pro rodiče školáci vyrobili vánoční dekoraci – květináček se šiškou, na nástěnku na chodbě „vypustili kapříky“, do třídy nakreslili čerty,  domů si odnesli andělíčky, malé čertíky i Mikuláška.

K. Hluchá

Vánoční tvoření v 1.B (zonerama.com)

Sponzoři a dárci

Zverimex Crazy Pet Rudná s. r. o.
Pomáháme školám k úspěchu
ELDATA pražská s.r.o.

Nenašli jste informace, které jste hledali?

Všechna práva vyhrazena. © 2021 Základní škola Rudná