Sociální fond při Základní škole Rudná

Vážení rodiče, vážení žáci, přátelé a podporovatelé školy,

na základě podnětů rodičů a po projednání v Radě školy se ředitel školy rozhodl založit Školní sociální fond. Finanční základ tohoto fondu byl vytvořen z výtěžku z benefičních akcí, darů rodičů a dalších subjektů podporujících školu.

Finanční prostředky školního sociálního fondu jsou určeny pro žáky ZŠ Rudná, okres Praha-západ, jejichž rodiče mají omezený zdroj příjmů a nemohou svým dětem zajistit pravidelnou školní stravu, učební pomůcky, účast na konkrétních školních akcích a navštěvování zájmových kroužků.

Pravidla fondu a žádost najdete v příloze tohoto článku. Žádost o podporu podávají zákonní zástupci na připraveném formuláři  prostřednictvím třídního učitele.

Pokud se někdo z vás rozhodne do fondu přispět, můžete tak učinit pomocí  Platebního portálu, který naleznete na našich stránkách. V případě daru rádi připravíme darovací smlouvu.

V Rudné 10. 10. 2023                                       Pavel Kasal, ředitel školy

Pravidla Sociálního fondu ke stažení ZDE.

Žádost o příspěvek ze Sociálního fondu ke stažení ZDE.

Odkaz na Platební portál Finanční příspěvek/dar do sociálního fondu ZŠ Rudná (platby-sc.cz)

„Pomoci lze těm, kteří o pomoc žádají, pomoci nelze těm, kteří jí nechtějí.“ (citace Miroslav Trukmüller)

KLADNĚ VYŘÍZENÉ ŽÁDOSTI:

Školní rok 2023/2024 k 30.11.2023 byly vyřízeny 2 žádosti – částečné proplacení pracovních sešitů.