Testování NIQES

Vážení rodiče žáků 9. ročníku,

dovolte nám, abychom vás informovali o tom, že se Vaše dítě zúčastní Výběrového zjišťování výsledků žáků na úrovni 9. ročníku základních škol prostřednictvím inspekčního systému elektronického testování InspIS SET. Do vzorku pro testování žáků v uzlových bodech základního vzdělávání je zařazena naprostá většina základních škol a víceletých gymnázií. Výsledky tak budou zcela zásadní zpětnou vazbou jak pro žáky, jejich zákonné zástupce, učitele a ředitele škol, tak pro stát a oblast řízení vzdělávací soustavy.

Testování žáků bude provedeno v termínu 16. 5. 2022 – 20. 5. 2022 v předmětech matematika a český jazyk, následovat bude krátký Dotazník žáka, v němž odpoví na několik otázek k různým tématům – např. k tomu, jak vnímá svoje možnosti ke zlepšení. Test z Čj a Ma bude trvat vždy 70 minut.

 První stručné vyhodnocení testu (podíl správných odpovědí) se žákům zobrazí ihned po ukončení testu.

Podrobnější výsledky najdete (žáci, rodiče) na stránce https://set.csicr.cz/vysledky/

Pro přístup se použijí stejné přístupové údaje jako k testu, které žáci obdrží na jeho začátku. Až do ukončení výběrového zjišťování je třeba brát zobrazené výsledky jako předběžné – mohou se drobně měnit například z důvodu přehodnocení správnosti zadaných částečně otevřených odpovědí, které mohly být původně automaticky označeny za chybné (zpětné uznávání některých překlepů apod.). Konečné výsledky budou na stejné adrese dostupné 7 dní po ukončení testování.

Sponzoři a dárci

Zverimex Crazy Pet Rudná s. r. o.
Pomáháme školám k úspěchu
ELDATA pražská s.r.o.

Nenašli jste informace, které jste hledali?

Všechna práva vyhrazena. © 2021 Základní škola Rudná

Zápis do 1. tříd
2023 - 2024

Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na podstránku, kde naleznete informace k online zápisu do 1. tříd pro rok 2023/2024.