Dnešní datum: 14. 05. 2021, 19. týden roku
Kategorie: 2014/15 archiv

NOHEJBAL DOBŘICHOVICE

NOHEJBAL DOBŘICHOVICEVe čtvrtek 18. června proběhlo na kurtech Sokola Dobřichovice okresní kolo školní sportovní ligy v nohejbale chlapců a dívek. Turnaj se odehrál v náhradním termínu, původně se mělo hrát už 9. 6., ale protože ten den pršelo, byl termín posunut. Dešti jsme se tentokrát téměř vyhnuli, objevil se až v několika posledních zápasech.

Žáci a žákyně ze ZŠ Rudná se zúčastnili v obou kategoriích. Chlapcům se dařilo lépe než v loňském roce, všechny své zápasy ve skupině vyhráli a postoupili do finálových bojů. Tam jim bohužel oba zápasy nevyšly podle jejich představ,  a  tak po těsných porážkách s týmy Dobřichovic a Roztok nakonec obsadili 4. místo
Naopak dívky prošly celou soutěží naprosto suverénním způsobem. Postupně si  hladce poradily s družstvy Mníšku, Černošic, Davle, Řevnic a Vraného.  Za celý turnaj neztratily ani set a obhájily loňské prvenství. Náš tým hrál v osvědčené  sestavě Petra Svobodová, Jana Mařánková, Dominika Zachová a Hana Sekničková. Bohužel všechny jsou žákyněmi 9. ročníku, takže naši školu opouštějí.
Do příštího roku je tedy třeba hledat další nohejbalové talenty a sestavit úplně nový tým.

Josef Magula
 

print Formát pro tisk