Dnešní datum: 22. 07. 2019, 30. týden roku
Kategorie: Školní sport

Turnaj v minihokeji - Zimní stadion Černošice 11.12.2018

V úterý 11. prosince 2018 jsme se zúčastnili okresního turnaje v minihokeji, který se hrál na zimním stadionu v Černošicích.

Naše turnajové družstvo mladší kategorie bylo ze zúčastněných družstev nejmladší. Reprezentovali nás dva prvňáci, druhačka, tři třeťáci a doplňovali je tři starší hráči. Na výkonu tohoto mladého družstva nebyl věkový handicap znát. Hráči a hráčky si vedli skvěle. V brance výborně chytal třeťák Michal. Sice jsme žádný zápas nevyhráli, ale všechny byly vyrovnané a nám jenom chyběl větší klid a zkušenot při střelbě gumovým kroužkem. Družstvo je velkým příslibem do budoucna.

Pořadí turnaje mladší kategorie:
1) Černošice
2) Řevnice
3) Rudná

Družstvo tvořili - brankář Michal Pospíšil, v obraně hráli Karel Doležel, Patrik Kubišta a Tomáš Kopecký, naši útočnou vozbu tvořili prvňáci,  druháci a třeťáci - Ema Pecková, Václav Petrášek, Elen Pecková, Dominik Cihelka, Filip Svatoš


Hoši ze starší kategorie překvapili. V semifinále udrželi krok s favoritem turnaje a v posledních letech pravidelným vítězem družstvem Černošice. V zápase uhráli remízu a postoupili do finále na nájezdy. Ve finále pak podruhé podlehli nejlepšímu družstvu dne hráčům z Dobřichovic. I toto družstvo má perspektivu a věřím, že příští rok vyhraje.

Pořadí turnaje starší kategorie:
1) Dobřichovice
2) Rudná
3) Černošice
4) Třebotov
5) Řevnice
6) Dolní Břežany

Starší družstvo hrálo ve složení - brankář Vojta Ostrovský, v poli Jakub Brotánek, Kryštof Havel, Dominik Lukášek, David Svatoš, Tomáš Brotánek, Jan Ludvík a Samuel Kučera.

Oběma družstvům děkuji za předvedené výkony.

Podrobné výsledky turnaje naleznete zde


 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.