Dnešní datum: 22. 07. 2019, 30. týden roku
Kategorie: Školní sport

I nejstaší děvčata zvítězila ve florbalovém turnaji

I nejstaší děvčata zvítězila ve florbalovém turnajiNaše nejstarší dívky zkompletovaly vítězný hattrick našich dívčích družstev v okresních florbalových finále. Máme absolutně nejlepší ženskou florbalovou složku na okrese Praha - západ.

V úterý 6. prosince proběhl florbalový turnaj škol okresu Praha - západ v kategorii dívek 8. a 9. ročníku. Turnaje se zúčastnilo 11 družstev. Místem konání byl sportovní areál Hamr Braník v Praze. Hrálo se na dvou velkých hřištích, systémem 5 + 1, pět hráčů v poli a brankář.

Naše děvčata sehrála 6 utkání a ve všech zvítězila. Postupně v základní skupině porazila dívky z Nučic 7 : 0, Řevnic  3 : 2, Hradištka 2 : 0, a Jílového 7 : 0. Výsledkově nejvyrovnaněší byl zápas s Řevnicemi, ale naše převaha byla značná, pouze jsme nedokázali střílet góly. Chyběl nám klid a pohoda.

V semifinále děvčata zdolala Dobřichovice 5 :0. Ve finále jsme si poradili s Průhonicemi a jednoznačně vyhráli 4:0. Soupeř disponoval pouze  jednou výraznější hráčkou, ale v našem zápase ji krátce po začátku a našem dvoubrankovém vedení došly síly, takže zlobila pouze sporadicky.

O náš úspěch se zasloužily v brance Pěnkavová, v obraně Anička Pražmová, Anička Tobiásová, Eliška Gajdošová, Ema Hammerová a Zuzka Trojanová,  v útoku Veronika Baldová, Magdalena Klírová, Daniela Volfová, Lucie Volfová, Zuzana Pánková, Lenka Strnádková a Lucie Albrechtová

Družstvo tak navázalo na úspěchy našich dívčích družstev a doplnili naši sérii na tři vítězství ve třech turnajích. Za předvedené výkony děvčatům děkuji a gratuluji k úspěchu. Díky vítězství jsme si zajistili postup do krajského finále, které se bude hrát v prosinci v Kutné Hoře.

Podrobné výsledky turnaje naleznete zde

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.