Dnešní datum: 17. 07. 2018, 29. týden roku
Kategorie: Školní družina, Aktuální školní rok

Výlet školní družiny 16.11.2017 - FOTO

Výlet školní družiny 16.11.2017 - FOTOVážení rodiče, na čtvrtek 16. 11. 2017 jsme pro děti připravili výlet do firmy Rodas Šestajovice. Je to česká rodinná firma. Nabízí různé aktivní dílny pro děti, které jsou v krytých a teplých prostorách.Více informací naleznete na stránkách www.rodas.cz

Součástí výletu je dílnička – ČOKOLÁDOVNA, výroba pouze z  kvalitní belgické  čokolády značky Barry Callebaut, která je bez palmového tuku a bez mouky a škrobu-bezlepková.

 

Děti uvidí temperování čokolády, včetně různých výrob přímo ve  výrobně čokolády. Dále také uvidí,,čokoládníkový,, strom.

Akce obsahuje: odlévání tabulky čokolády a následné zdobení dle vlastní fantazie různými ingrediencemi /lyofilizované ovoce,oříšky,mandle,pistácie/. Dále malování čokoládovými barvičkami na čokoládový odlitek a čokoládu se lžičkou, ze které si doma vyrobí horkou čokoládu. Vše si samozřejmě zabalí a odnesou s sebou domů. Součástí akce je i  ochutnávka a shlédnutí videa od sklízení kakaových bobů po výrobu čokolády.

Na pozemku firmy je umístěna i farma s domácími zvířaty. Majitelé dětem dovolují i krmení. Bude záležet na počasí. Je zde i možnost zakoupit výrobky svíčkárny.

Počet míst je 45. Děti zapisujte na nástěnce v nové budově až po zaplacení u vychovatelek.

Odjezd: 13.00h   (stihneme vystravovat i děti 3. ročníku)                              

Příjezd: 17h /jedeme z Prahy - východ, záleží na komplikacích v dopravě/

Cena: 200Kč

S sebou: pláštěnku, svačinu, pití, kapesné /dle uvážení/

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.