Dnešní datum: 17. 07. 2018, 29. týden roku
Kategorie: Školní družina, Aktuální školní rok

Výlet ŠD do Muzea betlémů

Výlet ŠD do Muzea betlémůVážení rodiče, na úterý 5. 12. 2017 jsme pro děti připravili výlet do Muzea betlémů na Karlštejně.

Půjde o poslední výlet školní družiny v tomto kalendářním roce a tak ho někteří mohou považovat za mikulášský nebo jen za adventní. Z výletu se budeme vracet tak, abychom si užili i Mikuláše doma. Součástí výletu je prohlídka muzea a všech možných betlémů, které ukrývá (v době adventu jsou tu perníkové betlémy a velký hrající Královský betlém). Během prohlídky stihneme i vlastní marcipánové modelování vánočních motivů – děti budou modelovat 3-4 figurky podle vlastní fantazie nebo podle předložených vzorů z dostatečného výběru barev. V místě muzea je i možnost malého nákupu.

Přihlašovat můžete všechny děti školní družiny na nástěnce v nové budově. Prosíme přihlašujte a plat´te souběžně u vychovatelek. Zapsané, ale nezaplacené děti budou nahrazeny platícími. Počet míst je 45. Jedeme vlastní dopravou.

Odjezd: 13.30h

Příjezd: 16.15h

S sebou: svačina, pití, teplé oblečení, kapesné (dle uvážení rodičů)

Cena: 150Kč za dopravu a marcipánovou dílničku