Dnešní datum: 5. 06. 2020, 23. týden roku
Kategorie: Aktuální školní rok

Škola v přírodě Plánice

Škola v přírodě PlániceDěti ze 2.A a z 5.C odjely na školu v přírodě do Plánice nedaleko Klatov. Budeme se snažit vám přinášet každý den nové zprávy a fotografie (FOTOGALERIE).

STŘEDA

Ani středa naštěstí nezačala deštěm. Ráno opět proběhla chvíle učení a pak jsme se vypravili na vycházku do centra Plánice. Zde si děti v malém obchůdku se smíšeným zbožím něco málo nakoupily a zpět jsme se vrátili právě včas na oběd. Po poledním klidu pokračovalo soutěžení týmů na hřišti, ale zima a začínající déšť nás zahnal před pátou hodinou zpět do budovy. Večeře proběhla o něco dříve, abychom stihli večerní program, který většinu dětí nadchl. Sbíraly totiž body v pohybových hrách na Xboxu při sjíždění divoké řeky. Uvidíme, jaké počasí nás překvapí zítra. Dopoledne máme domluvenou návštěvu místního muzea Františka Křižíka a odpoledne bychom měli pokračovat v plánovaném programu. Večer nás bude čekat závěrečné vyhodnocení a předání cen a možná i některými očekávaná diskotéka.

 

ÚTERÝ

Dnešní program jsme zahájili troškou učení, které však brzy vystřídalo dokončování týmových vlajek z 1. dne. To už děti bavilo mnohem více. Po odpoledním klidu se týmy shromáždily na hřišti a začalo soutěžení. Bohužel počasí hry venku přerušilo a pak už jsme pokračovali v hrách v budově. Uvidíme, jestli v dalších dnech se počasí zlepší, aby naše soutěže mohly pokračovat.

 

PONDĚLÍ

Cesta rychle uběhla a po necelých dvou hodinách jízdy jsme byli v cíli. Ubytování proběhlo velmi rychle a na děti už čekal oběd, krátký polední klid s vybalováním a hlavně hry a zábava. Počasí nám první den přálo a nic tedy nebránilo strávit celé odpoledne hrami v přírodě. Večerní program byl věnovaný rozdělení do týmů a přípravě týmových vlajek. Budeme doufat, že počasí bude i nadále příznivé.

FOTOGALERIE

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.