Dnešní datum: 17. 10. 2019, 42. týden roku
Kategorie: Školní družina, Aktuální školní rok

ŠD - soutěž "Čarodějnické stromy"

Vážení rodiče, pro všechny děti školní družiny vyhlašujeme soutěž "Čarodějnické stromy", která potrvá od 5. 4. - 29. 4. 2019.

Vážení účastníci soutěže “ Čarodějnické stromy”,

 

děkujeme Vám za krásné výrobky, které se sešly na stromech nebo ve vestibulu naší školy a pomohly dotvořit atmosféru pálení čarodějnic. Bylo pro nás velmi těžké vybrat pouze ty nejlepší práce a uspořádat pomyslný žebříček pořadí v jednotlivých družinách. Proto bylo odměněno všech 62 přinesených výrobků. Věřte, že je složité dát přednost dětskému pojetí čarodějnice před téměř profesionální výrobou celé rodiny. Děkujeme za pochopení.

 

Své výrobky, prosím, odnášejte do pondělí 6. 5. 2019. Zapomenuté nebo nevyzvednuté výrobky budou zlikvidovány bez náhrady.

                                                                                                                                                                                                                                                   školní družina

_______________________________________________________________________________

Každé oddělení školní družiny bude mít svůj strom před novou budovou školy a ten se bude zdobit vším, co děti (i s rodiči) vyrobí. Na strom se mohou věšet výrobky z papíru, kartonu, molitanu, polystyrenu, tetrapaku, plastu a látkové ozdoby. Pomáhat s výrobkem může celá rodina. Odměny pak budou vyhlášeny za 5 nejlepších výrobků z každého oddělení ŠD. Vyhlášení proběhne 29.4.2019.

 

Děkujeme za pomoc a těšíme se na vítěze.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.