Dnešní datum: 6. 06. 2020, 23. týden roku

Cvičení s Pavlem - cvičení On line - videokonference - aktualizováno - pomůcky na cvičení

Nový odkaz (od 13.5.2020): https://us02web.zoom.us/j/3198427602?pwd=U3VlVHRIMGZXd251dWkzQ1I4LzZRUT09

Pomůcky na cvičení 13. 5. - II. stupeň
míč - nejlépe volejbalový

Pomůcky na cvičení 15. 5. - I. stupeň
5 jakýchkoliv barevných věcí (stačí malé věci např. miska, ponožky....)
barvy věcí: zelená, modrá, červená, žlutá, bílá
3 jakékoliv míčky (tenisáky, pěnové míčky...)

Pomůcky na cvičení 22. 4. II. stupeň a 24. 4. I.stupeň

vyhlašuji tento týden za návrat do starých časů. Vrátíme se do doby Retra. Retro je označení pro něco již minulého, zaniklého, starého. Jako retro móda se označují takové trendy, které byly v oblibě v minulosti a nyní se jejich obliba vrací. Nemusí ale jít o pouhé kopírování trendů, může se jednat o kombinaci starého a nového. Retro období nebylo nijak náročné na pomůcky, za to si nechávalo záležet na cvičebním úboru. Chlapci - bílé tílko a červené kraťasy, dívky - bílé tílko a modré kraťasy. Jaký retro úbor zvolíte je na Vás. Chtěl bych, abyste každý z Vás měl na sobě nějaké retro oblečení. To je Vaše jediná pomůcka na tento týden, těším se, až Vás v retro oblečení uvidím :o). Rodiče Vám určitě rádi poradí, co si obléknout.

Od středy 1. 4. se mohou zájemci zapojit do cvičení s panem učitelem Pavlem Papežem.

Pro děti z II.stupně je první cvičení naplánováno na středu 1. 4. 2020 v 8:30.
Cvičení se bude pravidelně opakovat každý týden ve středu.

Pro děti z I.stupně je první cvičení naplánováno na pátek 3. 4. 2020 v 8:30.
Cvičení se bude pravidelně opakovat každý týden v pátek.

Setkat se s panem učitelem můžete prostřednictvím počítače nebo mobilního telefonu za využití komunikačního software Zoom

Pro první setkání je nutná instalace programu (aplikace) Zoom.us  nebo si zprovoznit apku pro mobil  ZOOM Cloud Meetings na vašem mobilním telefonu.

Instalaci programu nebo apky udělejte ještě před setkáním. Tato aplikace je podobná Skype nebo Teamspeak.

Po odsouhlasení všech kroků instalace zadejte ID setkání viz níže nebo použijte odkaz a poté možná i heslo pro přístup.

Případný odkaz:

https://zoom.us/j/3198427602   (Ctrl + klik nebo zkopírovat odkaz do stavového řádku)

Meeting ID: 319 842 7602

Heslo (Password): 390381

Poznámka Program ZOOM budou někteří s vyučujících používat pro on line komunikaci a videokonference