Dnešní datum: 16. 07. 2018, 29. týden roku
Kategorie: Aktuální školní rok

3. B a 3. C v ZOO Zájezd

3. B a 3. C v ZOO ZájezdV pondělí 18. 6. navštívili třeťáci malou vesničku Zájezd nedaleko Buštěhradu, kde se nachází malá ZOO. Po dvacetiminutové cestě, jsme se ocitli v cíli naší cesty, čemuž se některé děti podivovaly. Obzvlášť v době, kdy do pražských divadel cestujeme i 2 hodiny. Celým areálem, který je velmi pěkně upraven, nás provázeli milí průvodci a dětem poutavě vyprávěli a ukazovali domácí i exotická zvířata. Zážitkem pro děti bylo, že si mohly některá zvířata hladit nebo dokonce jít za nimi do výběhu. Celou prohlídku zakončilo nezbytné nakupování suvenýrů a volná zábava na dětském hřišti, kde byli ke krmení a mazlení ještě čtyři králíci. Dopoledne prožité se zvířaty na českém venkově se nám moc líbilo.