Dnešní datum: 1. 03. 2021, 09. týden roku
Kategorie: Aktuality

Výuka od 1.2.2021, úpravy rozvrhu, změny vyučujících

Vážení rodiče a žáci,
vláda nerozhodla o žádné změně týkající se provozu škol, proto i v dalším období od 1.2.2021 pokračujeme v distanční výuce žáků 3. - 9. ročníku.

Ve čtvrtek  28.1.2021 byla prostřednictvím programu Bakaláři zveřejněna klasifikace všech žáků.
Fyzicky obdrží výpisy z vysvědčení žáci první den po nástupu do školy. Pokud by měla nepřítomnost dětí ve škole trvat delší dobu, předáme vám výpisy nejpozději v týdnu 11. - 15.2.2021.
 

V týdnu od 1.2.2021 došlo v některých třídách ke změnám v rozvrhu  Online výuky. Proto vás prosím o kontrolu vašich rozvrhů.
Důvodů pro změny rozvrhů je několik. Od druhého pololetí se v 6. - 9. ročníku do výuky zapojí noví učitelé. Pan učitel Korbelář bude vyučovat zejména zeměpis, paní učitelka Zemanová fyziku. Nástup těchto vyučujících také vyvolal změny v úvazcích jiných učitelů. V některých třídách a předmětech dochází k dalšímu rozšíření Online výuky. Rozvrh je také připraven na návrat deváťáků do školy k prezenční výuce.

Kdy se děti vrátí do školy nedokáži odhadnout.
Pokud bude podmínkou pro návrat dětí do školy testování, jsme připraveni okamžitě vytvořit podmínky pro splnění tohoto požadavku.

Rádi bychom vaše děti i vás, naši žáci, ve škole uvítali. Okolnosti nám zatím nejsou nakloněny. Proto budeme dále pokračovat v distanční výuce. Věřím, že při vzájemném pochopení, úsilí, toleranci a společném nasazení se s výukou v dalším pololetí úspěšně vyrovnáme.

Neupadejte na duchu, jednou se děti do školy vrátí.


Pavel Kasal, ředitel školy
V Rudné 30.1.2021

print Formát pro tisk