Dnešní datum: 24. 05. 2019, 21. týden roku
Kategorie: Aktuality

Stavba - únor

Stavba - únorÚnor je sice nejkratší měsíc v roce, ale na rychlost prací a jejich rozsah to nemělo vliv. Měsíc to byl velmi plodný, navíc stavbařům přálo počasí.

Nejvýraznější změnou na vzhledu staveniště je odstranění jeřábu, který dominoval Rudné po více než půl roku. To umožnilo dokončit střechu na sportovní hale a dobetonovat podlahu. Dozdívány jsou obě štítové zdi. Namontovány jsou rámy do Masarykovy ulice, na které v nejbližších dnech budou  osazena okna a výplň fasády.

Mnoho dalších prací probíhá uvnitř budovy. Pracují zde všechny profese. Betonové podlahy jsou již vylity v kuchyni,  jídelně i v 1. patře „správní“ části nové budovy.  Pokračují práce na všech druzích rozvodů a vzduchotechniky. Rozvody byly dokončeny na stropě v přízemí staré budovy. Ve velké  části stavby jsou již nainstalovány okna a dveře. Instalovány jsou oba výtahy. V průběhu jarních prázdnin byly vybourány průchozí otvory mezi stavbou a školou ve všech patrech, propojena byla stávající tělocvična s novým zázemím. Všechny otvory jsou nyní provizorně zaslepeny, dveře se budou montovat během dubna. Pokračují práce na omítkách, příčky už chybí pouze v I. patře spojovacího krčku mezi sportovní halou a tělocvičnou. Byly zahájeny práce na venkovní fasádě, je postavené lešení a probíhá zateplování betonových prvků.

Probíhá zatrubnění příkopu v Masarykově ulici, které umožnilo  zahájit výstavbu parkovacích stání pro auta a přilehlého chodníku. Plynule naváže výstavba plochy před budoucím hlavním vstupem do školy.

Ke stažení zde: FOTOGALERIE 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.