Dnešní datum: 22. 08. 2019, 34. týden roku
Kategorie: Aktuality

Stavba - leden

Lednové výkyvy počasí přichystaly stavbařům nejednu nástrahu, většina stavebních prací se proto odehrávala hlavně uvnitř již postavených budov.

Dokončilo se patro budovy přilehlé ke staré tělocvičně, které obsahuje šatny, klubovnu a bufet. Uvnitř momentálně probíhají práce na elektroinstalaci a vzduchotechnice, dokončuje se zastropení prostoru. Dále pokračovaly práce také na části se zázemím kuchyně a kancelářemi. V přízemí jsou hotovy rozvody elektřiny a pozvolna přibývají i omítky na zdech. Na začátku února se budou pokládat podlahy. Asi nejzjevnějším přírůstkem na této budově jsou krovy, které lze vidět z ulice.
 
Na konci ledna se také dokončily poslední střešní vazníky na budově sportovní haly.  Postupně vznikají nízké podezdívky, na které se budou ukotvovat okna v jídelně, šatně a tělocvičně. Jsou osazovány hlavní protipožární dveře. Probíhají práce na střešním plášti sportovní haly, izolace, instalace konečného povrchu střechy.
 
V lednu se stavební práce významně dotkly i budovy A naší školy. V přízemní chodbě byly do stropu uchyceny držáky potrubí a kabelů. Povedou tudy rozvody vody, topení i elektřiny. Bohužel to vše s sebou nese zvýšenou prašnost, hlučnost a nutná bezpečnostní opatření, kterým se musíme přizpůsobit.  Po dokončení těchto prací bude vše zakryto podhledem.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.