Dnešní datum: 17. 10. 2019, 42. týden roku
Kategorie: Aktuality

Stavba - květen 2019

Stavba - květen 2019Práce, které právě teď probíhají na přístavbě naší školy, můžeme klidně souhrnně nazvat jako práce dokončovací a závěrečné.

Během celého května se postupně rozrůstala úprava pozemku před hlavním vstupem. Jsou zasazeny dvě jedle, spousta keřů a jilmy, které snad v budoucnu dopřejí vydatný stín. Dlažba je položena v plném rozsahu, probíhají jen drobné úpravy.  Fasáda je téměř kompletní.

Dokončuje se štukování v šatnách, v jídelně je položena dlažba, instalovány jsou průchozí dveře do chodeb mezi starou a novou budovou. V kuchyni se připravují instalace pro stroje – konvektomaty, pánve, sporáky, chladící zařízení. Rozvody rozsáhlé vzduchotechniky jsou ukončeny.

Ve sportovní hale pokračuje stavba tribuny, instalace podhledů, osvětlení, ozvučení, dokončuje se  malování a právě byla zahájena instalace sportovní podlahy.

Ve všech ostatních částech budovy se dokončují omítky a výmalba, podlahy jsou prakticky hotové, začalo se s instalací podhledů. Pokládání dlažby probíhá taky na schodištích a v posledních koupelnách a toaletách.

V přízemní chodbě staré budovy jsou hotovy všechny potřebné rozvody a dokončuje se zakrytí stropu.

V kotelně probíhají práce související s výměnou plynových kotlů a ohřívače na teplou vodu, nově byl vyvložkován komín.

Zdá se, že Strom republiky, lípa, zasazená před padesáti lety 28. 10. 1968, bez úhony přežila všechen stavební ruch posledního roku a bude dál zdobit prostor před naší školou.

FOTOGALERIE

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.