Dnešní datum: 14. 08. 2018, 33. týden roku
Kategorie: Aktuality

Slavnostní zahájení školního roku 2017/18

Je to, jako by to bylo včera, když jsme se slavnostně loučili se starým školním rokem. Prázdniny utekly jako voda a naše škola, která ani přes léto nezahálela, se těšila na své "staré" děti a hlavně na naše prvňáčky.

Někomu se může zdát, že je škola přes léto smutná a opuštěná. Ale to je velký omyl. Léto je ten správný čas na větší i menší úpravy. Během letošních prázdnin se udělalo opět spoustu práce a nešlo pouze o běžné každoroční malování některých učeben a chodeb. Vzhledem k narůstajícímu počtu dětí jsme museli vybudovat novou třídu, přebudovat původní školní dílny na počítačovou učebnu a z dílny pana školníka vykouzlit novou učebnu školních dílen. Také nám roste počet učitelů,  i pro ně byl vytvořen jeden nový kabinet. Místa je málo, ale děláme vše pro co největší pohodlí našich dětí i zaměstnanců.

Všem přejeme, aby i tento školní rok byl pro všechny děti, rodiče, učitele i ostatní zaměstnance školy rokem pohodovým a hlavně, aby dětem zůstal úsměv, který měly první školní den, viz foto :-)

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.