Dnešní datum: 17. 10. 2019, 42. týden roku
Kategorie: Aktuality

Návštěva ministryně financí a hejtmanky

Návštěva ministryně financí a hejtmankyDne 22. 5. 2019 v rámci svého naplánovaného programu navštívila naši školu ministryně financí ČR paní Alena Schillerová v doprovodu hejtmanky Středočeského kraje paní Jaroslavy Pokorné Jermanové a náměstka hejtmanky pro oblast financí a evropských fondů pana Gabriela Kovácse.

Po krátkém přivítání  je pan ředitel spolu s panem starostou provedli částmi stávajících budov školy a krátce je seznámili se studiemi  nové přístavby. Následovala prohlídka výstavby první etapy projektu Rozšíření ZŠ Rudná. Kromě stavby a jejího financování přítomní diskutovali i na téma dlouhodobého deficitu učitelů v našem státě. 

Po prohlídce staveniště delegace krátce navštívila třídu 4. B, kde právě probíhala výuka anglického jazyka. Paní ministryně neváhala, posadila se do školní lavice a na chvilku se stala žákyní, která se učí anglicky.  Na závěr byla zvídavá a chtěla od dětí vědět, zda si dovedou představit, co vlastně dělá, zda mají představu, jak vypadá její pracoviště… a na oplátku je pozvala na návštěvu do svého  úřadu.  

Čtvrťáci se mají na co těšit…

 

ZŘŠ

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.