Dnešní datum: 26. 03. 2019, 13. týden roku
Kategorie: Aktuality

Na Sněžku pro Evču - i vy můžete pomoci

Na Sněžku pro Evču - i vy můžete pomociNaše škola se připojila k akci nadačního fondu KlaPeto - Na Sněžku po Evču. Podpoříme Evu a o podporu prosíme i vás.

Podpora se týká Evy Mrázkové naší bývalé žákyně. S jejím příběhem se můžete seznámit v níže uvedených odkazech.

Eva chodila do naší školy od první do deváté třídy. Po celou dobu školní docházky měla výborné studijní výsledky, školu nesčetněkrát reprezentovala v různých soutěžích. V deváté třídě se probojovala do celostátního kola olympiády v českém jazyce. Neskutečný úspěch. Mimo školu se aktivně účastní činnosti junáka v rudenském oddílu Balvan. Tradičně se účastnila našich cyklozájezdů a lyžařských kurzů.

Nyní, aby znovu mohla jezdit na kole a lyžovat, potřebuje speciální sportovní protézy.

Přidáte se k nám ?

Aktuálně můžete pomoci zakoupením trička s logem charitativního projektu Nadačního fondu KlaPeto
Objednávat ho můžete za 300 Kč na e-shopu www.klapeto.eu

Všechny vás zveme k výstupu na naši nejvyšší horu. Protáhnete tělo a pomůžete dobré věci.
Sejdeme se 25. 5. 2019 v 9 hodin na centrální parkovišti v Peci po Sněžkou.

O další možné podpoře vás budeme průběžně informovat.

Nadační fond KlaPeto - akce pro Evu - ODKAZ

Evin příběh facebook - ODKAZ

Zprávy z tisku Blesk - ODKAZ

Pomůžeme Evě zpátky na kolo a na lyže ?