Dnešní datum: 29. 09. 2020, 40. týden roku

KHS Středočeského kraje rozhodla o karanténních opatření v dalších třídách naší školy - aktualizace 14. 9.2020

Vážení rodiče,
KHS Středočeského kraje na základě trasování a prověřování kontaktů rozhoduje o dalších karanténních opatřeních u některých dětí naší školy. Toto rozhodnutí se aktuálně týká žáků jedenácti tříd. V mnoha případech se nejedná o celé třídy, ale pouze o jejich části.

Žáci, kteří neobdrželi zprávu o karanténě, chodí dále do školy. V některých případech bude rozvrh pro jednotlivé třídy upravován. Aktuální verzi rozvrhu najdete v programu Bakaláři.

O vyhlášené karanténě informuje rodiče přímo krajská hygienická stanice e-mailem, případně telefonicky. Ta také určuje podmínky. Rodiče prosím o kontrolu e-mailu, který užívají pro korespondenci se školou.

Obědy - základní škola na základě informací od KHS odhlašuje obědy automaticky všem dětem, kterých se to týká.

Učivo pro děti v karanténě bude zadáno distanční formou. Odkazy na způsob práce a zadávání najdou děti na těchto stránkách.

S případnými dotazy na způsob a povinnost testování vašich dětí se obracejte na uvedený kontakt KHS, základní škola není kompetentní v této věci poskytovat informace.

V Rudné 14. 9. 2020
Pavel Kasal, ředitel školy