Dnešní datum: 22. 07. 2019, 30. týden roku
Kategorie: Aktuality

Ježíškova vnoučata z rudenské Základní školy

Projekt Ježíškova vnoučata vznikl v roce 2016. Díky myšlence, úsilí a práci několika nadšenců a dobrovolníků byla splněna vánoční přání šesti stům babiček a dědečků v domovech seniorů a dalších podobných zařízení. V roce 2017 se do organizace pustil Český rozhlas a počet splněných přání různého druhu vzrostl téměř na 14 000.

O Vánocích 2018 jsme se  součástí  tohoto krásného projektu stali  i my – děti a pedagogové naší školy. Finančních prostředky, které získáváme z  dobrovolného  vstupného na koncert  při příležitosti našeho tradičního Vánočního posezení s punčem, jsme věnovali Ježíškovým vnoučatům.

Zakoupili jsme hrníčky a děti pod vedením vyučujících je ozdobily motivy dle přání seniorů. Malovali jsme  přírodní motivy jako je řeka, pláž, moře, květina, ale také vlajku Slovenska, vlaku Sparty, klubíčko vlny a jehlice, hudbu a noty...

Snad jsme přinesli do Domova seniorů v Rudné kromě dárků také úsměv  a  trochu radosti. Rodičům i ostatním  návštěvníkům našeho koncertu a  Vánočního posezení s punčem moc děkujeme. 

Řád k nahlédnutí zde

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.