Dnešní datum: 21. 04. 2019, 16. týden roku
Kategorie: 2012/13 archiv

Kvalifikace na MČR ve florbale dívek

Kvalifikace na MČR ve florbale dívekVe čtvrtek 14. února 2013 se v prostorách sportovní haly Jičín konala kvalifikace skupiny C o postup na mistrovství ČR ve florbale dívek.

Poslední roky se naše florbalistky snaží marně probojovat  na republikové finále a bohužel ani letos nebylo jejich tažení úspěšné. Jako vítězové Středočeského kraje jsme se utkali s vítězem Královéhradeckého kraje, kterým byla ZŠ Nové město nad Metují a vítězem Libereckého kraje, reprezentovaným ZŠ Smržovka. Celkově naše družstvo dívek obsadilo 3. místo.

ZŠ Nové Město nad Metují – ZŠ Rudná 8:1
Úvodní zápas ovládly s jasnou převahou hráčky Nového Města. Soupeřky byly fyzicky na výši a prakticky nás od začátku až do konce zápasu uběhaly. S takovým týmem se útočný florbal hrát nedal. Nedokázaly jsme s nimi udržet krok a v neposlední řadě se na našem úspěchu podepsala i nedůsledná obrana.
Branka:
Michaela Neubergerová 1
Asistence:
Karolína Beranová 1

ZŠ Smržovka – ZŠ Rudná 4:1
Druhé utkání se odvíjelo v úplně jiném scénáři než tomu bylo v zápase předchozím. Obrana byla důslednější, holky začaly být aktivnější a celkově hra získala úplně jiný náboj, hlavně díky ostrým zákrokům Terezy Bubeníkové, které zatraktivnily celý zápas. Po velice sympatickém a zpočátku vyrovnaném výkonu přesto naše florbalistky svým soupeřkám podlehly.
Branka:
Michaela Neubergerová 1
Asistence:
Karolína Beranová 1

Reprezentovali:
Brankářka – Kateřina Neubergerová
Obrana – Johana Luprichová, Hana Sekničková, Klára Krejčíková, Karolína Beranová
Útok – Michaela Neubergerová, Lucie Charvátová, Tereza Bubeníková, Tereza Hrdličková, Alina Bateneva, Hana Dušková, Petra Svobodová

Vyzdvihl bych výkony především Michaely Neubergerové, která zaznamenala všechny branky našeho týmu a její dvorní nahrávačky Karolíny Beranové, dále Terezy Bubeníkové, Terezy Hrdličkové, ale i další obětavé výkony ostatních hráček.
Za předvedené výkony děkuji a přeji spoustu dalších úspěchů!
Miroslav Pavlíček


 

 


 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.