Dnešní datum: 23. 02. 2019, 08. týden roku
Kategorie: 2009/10 archiv

Mléčné kreditky - vše co potřebujete vědět

Od nového roku zajišťuje distribuci školního mléka společnost Come - automaty s.r.o. Důležitou změnou je dobíjení kreditu - dobíjíte sami - platebním příkazem.

V příštím školním roce zůstávají v platnosti stávající mléčné kreditky a to včetně jejich kreditů (zůstatků na kartách). Děti je tedy mohou používat stejně, jak byly zvyklé v tomto školním roce. 

Kartu lze nabít libovolnou částkou na účet číslo 5015017799/5500, a to:
- prostřednictvím internetového bankovnictví
- platebním příkazem podaným ve své bance
- poštovní poukázkou A (na účet) u kterékoli pošty - pro ty z Vás, kteří dobíjíte právě tímto způsobem, jsou nyní v kanceláři školy k dispozici předtištěné poštovní poukázky.
Variabilní symbol = číslo karty. Při nesprávně uvedeném nebo chybějícím variabilním symbolu nebude platba přiřazena!
Stav karty si můžete ověřit po přihlášení na stránky automaty.come.cz. Systém připíše zaplacený kredit na kartu bezprostředně po přijetí platby. Pro první vstup do Vašeho účtu je třeba zadat do příslušných políček číslo karty a jednorázové aktivační heslo, které je vytištěné na Vaší kartě.
Důležité pokyny:
- ztráta kreditky - co nejdříve nahlásit v kanceláři p. Králové. Karta bude zablokována, aby nemohla být případným nepoctivým nálezcem zneužita.
- znehodnocení kreditky (např. vypráním) - odevzdat v kanceláři. Distributor vytiskne novou kartu se stejným číslem. Kredit zůstává.
- nález kreditky - odevzdat v kanceláři. Karta bude předána majiteli. Jestliže už byla zablokovaná, bude opět aktivována.
- poškozený kelímek - přinést do kanceláře. Jestliže automat vydá prasklý nebo jinak poškozený kelímek, odevzdejte ho v kanceláři. Při dalším doplňování zboží bude vyměněn za nový.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.